Z Netflixa znika popularna produkcja o zombie!

Nikomu nie trzeba przedstawiać platformy Netflix, która słynie z setek tytułów filmów i seriali, które od wielu lat cieszą się zainteresowaniem niejednego widza. Tematyka zombie także nie jest tutaj obca, lecz niestety wraz z końcem lipca, ofertę platformy opuszcza niezwykle popularny film o zombie.

Platforma Netflix to istna kopalnia produkcji o zombie. Znajdziemy tutaj nie tylko tytuły stworzone specjalnie na tę platformę, ale także wiele interesujących filmów i seriali na licencji. Niestety nie każda produkcja jest w stanie utrzymać się na stałe, a wraz z końcem lipca pożegnamy się z Ziemią żywych trupów.

Produkcja w reżyserii George’a A. Romero, to prawdziwa gratka dla fanów żywych trupów! Nieżyjący już reżyser, znany jako „ojciec chrzestny zombie”, w 2005 roku powrócił do tej tematyki (wcześniejszym filmem Romero o zombie, był Dzień żywych trupów z roku 1985) i po raz kolejny zdobył uznanie tysięcy widzów.

Ziemia żywych trupów dostępna jest na platformie do 30 lipca, następnie zostanie usunięta. Niewykluczone, że w przyszłości powróci ona do oferty platformy, lecz na ten moment nic o tym nie wiadomo.

Trailer:

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark