Bohaterowie Left 4 Dead 2, jako grywalne postacie w znanej grze o zombie!

Wiele gier oferuje ciekawe urozmaicenia, w postaci wprowadzenia postaci, lokacji, przedmiotów lub innych elementów znanych z innych tytułów, tworząc swoisty crossover. W takiej sytuacji znaleźli się znany z gry Left 4 Dead 2 bohaterowie: Coach, Ellis, Rochelle i Nick, w których, od teraz, możemy się wcielił w znanej grze o zombie!

Zombie Army 4 to gra, która swoją premierę miała rok temu i wciąż cieszy się zainteresowaniem wśród graczy na całym świecie. Stanowiąca spin-off serii Sniper Elite, gra przenosi nas w realia II wojny światowej, w której Hitler powołał do (nie)życia plan Z, mający na celu wskrzeszenie nazistwoskich żołnierzy w postaci krwiożerczych zombie, z którymi musimy się zmierzyć, by uratować świat.

Dzięki darmowemu DLC, do gry zostają wprowadzeni bohaterowie z innego, znanego tytułu: Left 4 Dead 2. Dodatek nosi nazwę Left 4 Dead Character Pack 2 i jest już drugim urozmaiceniem rozgrywki w Zombie Army 4. Pierwszy, o nazwie Left 4 Dead Character Pack 1 wprowadził bohaterów z pierwszej odsłony gry, która, wśród graczy, cieszyła się mniejszym powodzeniem, niż część druga.

Dodatek niestety nie zmienia dialogów postaci i nie wprowadza tekstów znanych z macierzystej gry, lecz nie zmienia to faktu, że przyjemnie będzie poeliminować nazistowskie zombie jedną z postaci z tak znanej gry, jaką była swojego czasu (i nadal jest) Left 4 Dead 2!

Sprawdź także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark