Młodzieżowy serial o zombie już niebawem na Netfliksie!

Najpopularniejsza platforma streamingowa zapowiedziała kolejną produkcję, w której ujrzymy grupkę nastolatków, których losy będziemy śledzić w świecie osadzonym podczas apokalipsy zombie. Mowa tutaj o serialu “Daybreak”, który światło dzienne ujrzy już 24 października!

Netflix nie poprzestaje w produkowaniu zupełnie nowych tytułów zarówno filmowych jak i serialowych. Twórcy tworzący dla Netfliksa niejednokrotnie sięgali także po tematykę zombie o czym świadczą filmy i seriale takie jak Kingdom, Cargo, Santa Clarita Diet czy niezbyt udany Black Summer. Tym razem targetem nowego serialu jest młodzież, a sam serial “Daybreak” zapowiada się naprawdę dobrze.

Cała historia skupi się świecie, w którym dorośli przemienili się w zabójcze stwory, a głównym bohaterem będzie 17-letni Josh Wheeler, który musi przemierzyć postapokaliptyczną Kalifornię wypełnioną przemienionymi by odnaleźć tam swoją dziewczynę.

Opublikowane zdjęcia z serialu sugerują mocny wpływ Mad Maxa, choć z nieco lżejszym klimatem. Na pewno spodziewać się możemy sporej dawki humoru oraz wątków romantycznych, gdzie apokalipsa zombie i opustoszały świat spadną na dalszy plan.

Trailer:

Sprawdź także:

W drodze nowa gra z uniwersum Resident Evil!

Tak prezentuje się Gameplay gry Dying Light 2!

Druga część Zombielandu z oficjalnym trailerem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thadstark